www.TOTALITA.cz

Československá televize - vedení   (1953-1992)


ředitelé Československé televize:

1953

1958

Karel Kohout

ředitel

1958

1959

Milan Krejčí

ředitel

01. 10. 1959

31. 05. 1963

Adolf Hradecký

ředitel

01. 06. 1963

25. 09. 1968

Jiří Pelikán

ředitel

28. 09. 1968

05. 12. 1968

Bohumil Švec

vládní zmocněnec pro televizi

05. 12. 1968

06. 08. 1969

Josef Šmídmajer

ředitel

06. 08. 1969

30. 06. 1989

Jan Zelenka

ústřední ředitel

01. 07. 1989

27. 11. 1989

Libor Batrla

ústřední ředitel

27. 11. 1989

10. 01. 1990

Miroslav Pavel

ústřední ředitel

11. 01. 1990

28. 02. 1990

Jindřich Fairaizl

ústřední ředitel

12. 03. 1990

31. 12. 1992

Jiří Kantůrek

ústřední ředitel



související texty:

Československá televize - 50. léta

Československý rozhlas - vedení (1945-1991)


domácí sdělovací prostředky - úvodní strana

sdělovací prostředky - úvodní strana


autor textu: Daniel Růžička

   Facebook         Twitter home   
Copyright © 1999 - 2018 Tomáš Vlček   All rights reserved.   Všechna práva vyhrazena.